Додайте товари в бажання
Додайте товари для порівняння
0
Відгуки про магазин

Де купити ніж вікторінокс в Україні?

Інтернет-магазин Victorinox - є офіційним дилером і надає можливість купити швейцарський ніж в Україні з доставкою в будь-яке місто (Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та інші). Ми продаємо тільки оригінальний товар, з довічною гарантією від виробника. 

Історія ножів Victorinox

Перший швейцарський ніж був створений в 1891 році, виробником, нині відомим як Victorinox. Який виготовив складаний ніж для армії, і з тих пір він видавався кожному військовослужбовцю.

У 1908 році швейцарська компанія, тепер відома як Wenger, також почала робити складні ножі, і поставка була поділена навпіл між двома швейцарськими заводами. Victorinox ("оригінальний швейцарський ніж") і Wenger ("справжній швейцарський ніж") є єдиними організаціями, яким законно дозволено використовувати термін "львів" у відношенні своєї продукції.

Victorinox був заснований швейцарським інженером Карлом Эльзенером. Багато товарів, спочатку продавалися через Капелюшний магазин його матері в місті Ібах. Ім'я якої "Вікторія", використано в першій половині назви компанії, а інша половина була "inox", взята від інноваційного прориву в изготавливании сталі, відомого як "inoxydable" (нержавіючої) у французькій мові, сталь яка назавжди змінила історію.

Wenger почав свою діяльність як Boechat & amp; Cie в 1893 році в невеликому містечку Куртетель. Через кілька років виробництво було придбано низкою підприємців і перейменовано в Fabrique Suisse De COUTELLERIE SA. Через деякий час Тео Венгер був прийнятий на роботу і призначений директором. Компанія спочатку взяла на себе ім'я Венгера в 1907 році як Wenger Co Limited Partnership, і пізніше в 1922 році, стала називатися Wenger Co SA.

у 1897 році Карл Ельзенер розробив свій легендарний офіцерський і спортивний мультитул Вікторінокс, і з часом обидві компанії почали робити їх для широкої публіки, на додаток до своїх військових контрактів. Саме ці моделі (як правило, з червоними ручками!), а не "солдатські", про які думає більшість людей, уявляючи собі швейцарський ніж. За ці десятиліття було виготовлено багато, багато різних моделей і розмірів.

протягом майже ста років ці два виробники діяли автономно. Однак у 2005 році Вікторінокс викупив Венгер, але керував ними абсолютно незалежно, з окремими лінійками продуктів, протягом декількох років. У 2014 році Victorinox об'єднала дві продуктові лінійки, зробивши Victorinox єдиним швейцарським виробником, хоча вони вирішили продовжити випуск деяких моделей ножів Wenger під серією Victorinox 'Delemont'.

Швейцарські ножі Victorinox перетворилися з важливого інструменту для солдатів у Всесвітню ікону винахідливості і якості. Викторинокс тепер використовується людьми по всьому світу в кожній галузі і в повсякденному житті, багато хто називає його маленьким червоним ножем або мультитулом. Термін "швейцарський ніж" навіть увійшов у загальний жаргон, як хтось або щось, що дуже корисно і може виконувати кілька завдань! Цей дивовижний інструмент подорожував по всіх континентах, через океани, до вершин найвищих гір і кілька разів в космічний простір. Викторинокс зробить ваше життя простіше, приємніше, і може навіть врятувати її!

Є багато тисяч користувачів цих дивно простих, але неймовірно корисних кишенькових ножів по всьому світу, а також спільнота людей, з ентузіазмом збирають швейцарські мультитули.

Вгору